Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Myšlienky - diskusné fórum

Aktívne a aktuálne témy diskusie

Zoznam diskusních tém

Niečo o snoch

Autor: mischelll, publikované: 16.10.2008 - štvrtok (8)
NIEČO O SNOCH Aj vám sa často sníva? Zobúdzate sa uprostred noci, pretože sa na vás rúti (vo sne) obrovská žeravá guľa alebo vás práve zasypávajú hlinou v čerstvo vykopanom hrobe? Alebo sa rútite do priepasti a keď už-už dopadáte na jej dno- v tej chvíli precitnete zo sna a s úľavou zistíte, že ležíte v mäkkej posteli... Heintz Knobloch vo svojej knihe VŠE O SPÁNKU uvádza zaujímavé údaje o snoch. Tak napríklad pri analýze 10000 snov sa...

Feťák Dušan - TV Poprad

Autor: ag3nTt, publikované: 9.2.2007 - piatok (13)
Je lepšie byť feťák, alkoholik, narkoman ? Hmmm .. Pozrite si túto mini reportáž ..

Čo by ste robili, ak by ste vyhrali 20 miliónov Sk ?

Autor: admin, publikované: 13.1.2006 - piatok (39)
Ako by ste naložili s touto vyhratou čiastkou ? Nehľadiac nato, že by ste sa možno psychicky zrútili ;-) čakáme obšírnejšie názory!

Ma zmysel prestať fajčiť ???

Autor: yanicko, publikované: 6.12.2005 - utorok (51)
Som nedawno niekde počul, že podľa odborníkow člowek ktorý prestane fajčiť "získa" 7 rokow žiwota !!! No keď nad tým tak premýšľam, newiem či to je to čo chcem. Nie žeby ma žiwot nebawil, to skor naopak. Ale: ja w podstate nezískam 7 rokow žiwota terajšieho bytia, lež na konci. A to už budem starý, semilny, wsetko ma bude bolieť a podobne. Preto sa pýtam sam seba: MÁ ZMYSEL PRESTAŤ FAJČIŤ ? :)))

Len tak pre radosť

Autor: K4POR, publikované: 15.11.2005 - utorok (154)
Ak chcete niečo napísať, ale nehodí sa to do žiadnej témy alebo ak máte potrebu len tak písať haluze a bludy... nech sa páči.

Kútik pesimizmu

Autor: admin, publikované: 13.10.2005 - štvrtok (114)
Do tejto témy píšte svoje pesimistické názory na život, na svet (občas to príde na každého). Aspoň sa potom, keď "to" prejde, budete mať nad čím zasmiať ;)

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch