Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Tony Slicer

DJs - MP3 & info & fotky - diskusné fórum

MP3 sety (sets) - DJ Tony Slicer + fotky

Diskusné príspevky

[+] Pridať príspevok

styfko, 18:47, 7.7.2006 (piatok) [13 rokov]

styfko

Profil-Tony Slicer

Tony Slicer sa narodil v Thessalonikách pred 27 rokmi.Od útleho veku bola hudba jeho záujmom číslo 1 a tak sa v roku 1989 rozhodol prihlásiť na hudobnú školu, kde sa učil hrať na perkusiách a bicích.

V deväťdesiatomdruhom založil spolu s niekoľkými punkáčmi kapelu a vybíjal za bicími už vtedy ľudom mozgy z hláv.

Práve po tomto sa dostal po prvý krát na niekoľko prvých elektoronicky orientovaných eventov, kde podľahol úplne čaru práve tohto štýlu – Techna. Bol ovplivnený hlavne obdobím toho prvého rozmachu a následne sa rozhodol pre dráhu Dj-a pre nasledujúcich 5 rokov.V rou 1998 sa presťahoval do Británie, kde spoznal veľa na vtedajšie obdobie známych djs a producentov a v ich spolupráci začína tvoriť prvé tracky a organizovať aj prvé techno párty.Neskôr navštevoval Steinbergovu školu v Manchestri. Toto vytvarovalo kľúčové elementy, ktoré tvoria jeho tvrdý, technický agresívny a čistý štýl.

Od roku 2001 opäť žije v Grécku a práve tu nasledujúce 4 roky tvorí jeho revolučné tracky, ktorého ho preslávili.Prý krát vydal track na labely Annihilated records, ktorý patrí Alexovi Makee a po tomto release nasledovali ďalšie a ďalšie tracky na rôznych labeloch, z ktorých môžeme spomenúť napríklad Alphogobia rec., Matame, Bloodworxx, už spomínaný Annihilated records a iné...

V súčastnej dobe spolupracuje s Dark Fore Recordings, ktoré vlastnia dvaja rešpektovaní hard techno producenti Hardtrax a Jackhama, takže sa pripravte na versus tracky a remixy od Jackhamu a Tonyho Slicera, ktoré rozšíria vače hudobné obzory.

Jeho tracky sú tvrdé ako Tysonove päste a môžeme ich opísať ako tvrdé, temné, zdistorzované techno rytmy s vysoko vytočenými frekvenciami a ovplivnené hutným zvukom a atmosferickými ambientnými zvkumi.Jeho tracky sú tým pravým liekom na vašu chorobu ak to máte radi poriadne tvrdo.Momentálne dostáva veľa ponúk na versus tracky ale aj remixy od producentov ako Jackhama, Acid Flux, Alex Makee atď.Jeho sety sú preplnené tvrdými a silnými rovnými plochami, vyplnené hyperaktívnymi distorziovanými loopmi a rušivými zvukmi. „ Verím, že mixovanie je vyjadrovanie vašej duše. Pokračujte v tom ak si myslíte, že ste dostatočne tvrdý! Potrebuje toto ďalší komentár?“
Tony si zahral už v krajinách ako Anglicko, Nórsko, Holandsko, Grécko, a už teraz má potvrdené bookiny vo Švédsku, na Malte, v Rakúsku, Maďarsku, v Mexicu a v neposlednom rade aj v Košiciach na Slovensku.

Za sebou ma hrania s djmi ako napríklad Dave Clark,Paul Mac,Thomas P.Heckmann, Balthazar, Yemo, Versus, Smooke, Alex Makee, Frank Kvitta,Zina and Mandy, Hardtrax,Mhonolog,FL-X,Nilux & Killswitch.
Z clubov, v ktorých mali tú česť privítať tohoto diabla spomeňme Blueberry-Birmingham(uk), Crew-Manchester(uk), Drome Club-London Bridge(UK),Knights Club- Kidderminster-London(Uk), Jam Club-Manchester(Uk), Music Box-Manchester(Uk), Zanzibar Club-Liverpool (Uk), Colosseum club-Stafford(Uk),Supreme Club-Oslo(Norway), Tunnel Club-Amsterdam(Holland), Plus Club- Serres(GR), Fix Club-Thessaloniki(Gr),Cabana Club-Thessaloniki(Gr),Mirroir-Club Athens(Gr), Liquid Club-San Gwann (Malta),Kasmhir-Budapest (Hungary)

Jeho tracky môžete nájsť tu www.soundlift.com/tonyslicer www.mp3.de/tonyslicer

Zapojte sa do diskusie

Nový príspevok

Možnosť vkladať príspevky majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte založený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Obľúbené témy

Pridať tému do obľúbených - registrácia

Súvisiace témy diskusií

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch