Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DJ Bolek

DJs - MP3 & info & fotky - diskusné fórum

DJ Bolek (Peter Bolebruch) [intertec]


DJ Bolek - Peter BolebruchCharizmatický promotér, DJ, producent, redaktor a kritik. Šedá eminencia slovenskej tanečnej scény. Mnohé z jeho postupov a nápadov si osvojilo niekoľko ďaľších promotérov. Patrí medzi tých, ktorý sú na scéne od jej začiatku. Ako prvý priviezol na Slovensko také mená ako: Chris Liebing, Jay Denham, Henrik B, Lars Klein, či Robert Natus. Ako jeden z prvých na Slovensku začal hrávať veselé funky techno. Zakladateľ agentúry Intertec. Dokázal sa presadiť bez výraznej mediálnej podpory a odohral nezabudnuteľné sety takmer vo všetkých slovenských kluboch a na veľkých megaparties. Agentúru Intertec a jeho party Paradog, či Stereodrome pozná snáď každý slovenský kluber. Pravidelne vystupuje v Čechách, Poľsku a Rakúsku. V roku 2002 absolvoval turné po Bulharsku. Nezabudnuteľným je jeho vystúpenie vo Varšave spolu s Angelom Mikeom na akcii Technology pred 4.000 ľuďmi v najväčšom klube Lokomotywa.


Už na strednej škole v roku 1990, ho pohltila vlna italo-disca a hi-nrg štýlov prichádzajúcich z Talianska a Anglicka. Neskôr sa začína orientovať smerom na tvrdšie štýly tanečnej hudby a taktiež producentov štýlov trance. Pravé opojenie tanečnou hudbou začal prežívať až v roku 1994, kedy sa stal Majstrom Slovenska v tancovaní. Po dvoch rokoch pôsobenia v tanečnej skupine však častejšie vystupoval ako hudobný producent tanečných mixov pre tanečné skupiny po celom Slovensku a v roku 1997 prestal s tancovaním a stal sa profesionálnym DJom. Od roku 1997 vystupoval v kluboch a na parties po celom Slovensku. Za zmienku stoja kluby: U-club Bratislava, METRO klub Šaľa, Stará pekáreň Nitra, Supa-Lova Košice, Boby Centrum Brno, Fabric Ostrava, Alpia Martin či mega party: Apokalypsa, Supagate, Vibes, Levi´s House Camp, Paradog a Stereodrome. V rokoch 1997-2001 bol rezidentom v kluboch Relax Skalica a IPON club Senica. V máji roku 2003 dostal pozvanie ako zástupca Slovenska zahrať si na Spring Parade v Rakúsku. Cudzí mu nie je žiadny štýl. Začiatkom roku 2002 začína so svojou produkciou a na konci roka štartuje projekt INKOGNITO. Do svojho setu zapája naživo gitaristu. Najradšej však hraje funky techno. Bolek je zakladateľom agentúry Intertec Promotion, ktorá zastupuje najlepších DJov zo západného Slovenska. Veľmi výrazné sú jeho promotérske aktivity. Party Paradog a Stereodrome patria medzi stálice klubovej scény. V súčasnosti je Paradog najprogresívnejšou undergroundovou akciou na Slovensku. Od roku 2000 je zastupovaný pre českú republiku agentúrou Strobe. Štýl hrania má typický pre slovenských DJov, rýchly mixing a najtvrdšie dosky prekladané doskami s jemnou melódiou. V súčasnosti pripravuje pre svoje vystúpenia vlastnú produkciu. Štúdio Intertec je od leta tohto roku obohatené o niekoľko nových mašiniek a Final Scratch.


Jeho hranie najlepšie vystihujú slova: “Mixuj a zabávaj seba aj všetkých okolo“.

Diskusné príspevky

[+] Pridať príspevok

anonym, 16:18, 14.9.2006 (štvrtok) [14 rokov]

anonym

PARADOG

Bolek... v mene minimalne 1500 ludi ta ziadam a prosiim aby si v co najblizsej dobe znovu zorganizoval party PARADOG!!!!

Zapojte sa do diskusie

Nový príspevok

Možnosť vkladať príspevky majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte založený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Obľúbené témy

Pridať tému do obľúbených - registrácia

Súvisiace témy diskusií

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch